cz en

KBM novinky

 Jak zajišťují bezpečnost měkkých cílů soukromé firmy? Jakou roli hraje stát při ochraně míst s vysokou koncentrací osob? Jaké jsou...více »

 

Pozvánka na partnerskou konferenci Security 2016

Dovolujeme si Vás informovat o konání partnerské bezpečnostní konference SECURITY 2016.

Vzhledem k Vaší účasti na naší konferenci KBM 2015 zajistilo sdružení ASIS CZ na tuto konferenci slevu ve výši 25 %. V případě Vašeho zájmu vyplňte registrační formulář a uveďte slevový kód SEC16-KBM.

Program se věnuje aktuálním otázkám bezpečnosti informačních a komunikačních technologií. Jedná se o tradiční odbornou konferenci, kde vystoupí řada zahraničních odborníků z oblasti IT bezpečnosti i čeští a slovenští specialisté (přehled přednášejících naleznete v příloze SEURITY-2016-mluvci.jpg). Nabízíme tak unikátní možnost porovnání aktuální situace IT security u nás a v cizině. Svojí velikostí patří mezi největší security akce na našem území. Celkem se představí 25 vystupujících a očekává se více než čtyři sta posluchačů.

Základní fakta:
Název akce: SECURITY 2016
Ročník: 24. ročník (konference se pravidelně koná již od roku 1991)
Kdy: středa 17. února 2016
Kde: Clarion Congress Hotel Praha
Web konference: www.konferencesecurity.cz
Web organizátora: www.aec.cz/cz/konference

Konference tradičně proběhne paralelně ve dvou sálech s rozdílným programem. Účastníci mohou volně přecházet a sestavit si tak vlastní program, který plně vyhovuje jejich zájmům.

Manažerský sál (celkem 12 prezentací ve čtyřech tematických blocích):
Jak na Security Operation Center (SOC);
Aktuální hrozby a principy;
Bezpečnost sociálních sítí;
Data v cizích rukou.

Technický sál (celkem 12 prezentací ve čtyřech tematických blocích):
Aktuální útoky;
Nové bezpečnostní principy;
Detekce útoků;
Internet of Things (IoT).


Hlavní organizátor konference, společnost AEC, si klade za hlavní cíl udržet konferenci nezávislou, tedy bez marketingově a obchodně zaměřených prezentací. Velký důraz klade na odbornou úroveň jednotlivých přednášek a maximální přínos pro účastníky.

Konference je ideálním místem pro networking a výměnu zkušeností. Na akci proběhne také 8 panelových diskuzí. Jedním z mnoha doplňkových programů je oblíbená testovací laboratoř, ve které si účastníci mohou sami vyzkoušet hackerské techniky a ověřit si své znalosti formou soutěže.

Držitelé certifikací CGEIT, CISA, CISM, CRISC si mohou za účast započítat CPE hodiny.

 

Více informací o konferenci včetně podrobného programu a možnosti on-line registrace najdete na webu https://konferencesecurity.cz. Zde také naleznete archív minulých ročníků včetně fotogalerií, reportáží a dalších užitečných informací.

Těšíme se na setkání na akci.Privaci Policy - Terms
© 2017 KBM 2015, Všechna práva vyhrazena | Realizace: FlexiSystems s.r.o., redakční systém.

Doporučujeme:
facility management, bezpečnostní agentura, bezpečnostní služby, PCO, ostraha

Doporučujeme:

facility management, bezpečnostní agentura, bezpečnostní služby, PCO, ostraha